Sansula


Sansula Basic 

Sansula basic je laděná v základním rozložení tónů  A moll - A / C / C / A / A / F / E / E / B. Membrána z celulózy vytváří dlouhotrvající jemný zvuk. Dřevěné tělo nástroje vytváří rezonanční skříň. Díky ní vznikají další varianty hraní a nástroj jde použít také jako harmonizační nástroj přímo na tělo, kde dochází k příjemnému harmonizování energetických center,

Rozměry: 198 x 155 x 67 mm

Cena 2400,- Kč

Sansula Renaissance

"Renaissance" je opatřena bubnovou membránou  společnosti REMO (USA). Díky tomu je Sansula odolná vůči vlhkosti, zachovává své napětí, a také krásný zvuk i přes kolísání vlhkosti.

Navíc je nová membrána mnohem stabilnější. "Renesance" může být nyní využita i v mateřských školách a školách bez obav jejího poškození. Standartní ladění 

A moll A / C / C / A / A / F / E / E / B

Cena 3900,- Kč   

Sansula Deluxe


Sansula Deluxe je rozšířená verze základního modelu . Na přání mnoha zákazníků  je vybavena stabilní přírodní membránou z kozí kůže a upínacím zařízením. Tyto změny umožňují lepší manipulaci a ladění přístroje. Díky této membráně dostává nástroj teplejší zvuk. 

Standartní ladění 
A moll - A / C / C / A / A / F / E / E / B.


Cena 4800,- Kč


Příslušenství


Nástroj na ladění  

8,8 cm dlouhý nerezový kolík s malým žlabem na jednom konci a plochou stranou na straně druhé, který se umístí mezi kladivo a jazýček nástroje.  Snižuje tím riziko poškození nástroje kladívkem. Sledujte návod na videu.

Cena 250,- Kč


Ochranná taška

Abyste mohli nejlépe chránit extrémně citlivou membránu vaší Sansuly, doporučujeme Vám tuto novou pevnou ochranou tašku pro skladování a přepravu.

Cena 990,- Kč


Ladička KORG  CA-40

Ladička Korg CA-40 je ideální pro ladění zde  všech nabízených nástrojů. Ve spojení s hlasovým naváděním je to perfektní nástroj pro ladění, který má velice snadné ovládání. Je skladná a velice elegantní.


Cena 650,-Kč


Užitečné rady jak si přeladit SansuluDo E-shopu