Deštné harmonizační sloupy


NOVINKA ROKU 2017


DEŠTNÝ HARMONIZAČNÍ SLOUPTento unikátní harmonizační nástroj ve tvaru sloupu vydává zvuk dokonale podobný padajícímu dešti, který uklidňuje, relaxuje a harmonizuje zároveň. Působí blahodárně na srdce i mysl člověka, kdy zvuk padajících kapek "odplavuje" nežádoucí emoce, uvolňuje napětí a uvádí do hlubokého stavu klidu.


Deštný harmonizační zvukový šum, neboli zvuk dešťových kapek nás uvádí do hlubokých relaxačních, vibračních hladin alfa, théta a delta. Tyto vibrační hladiny jsou pro mozek a tělo vysoce léčivé.

Několik minut trvající šumění Deštných sloupů uvolňuje mysl natolik, že se ve vnitřním uchu převádějí zvukové vlny na elektrickou energii, která dobíjí buňky mozku, kdy dochází ke stavu plného uvolnění a stavu hluboké relaxace.

V lidském těle probíhá spousta blahodárných procesů, díky kterým je obohacen celý organizmus. Uvolněním vnitřního stresu dochází k celkové regeneraci a harmonizaci.


Deštné sloupy jsou různých rozměrů a délek znění. Délka zvuku a intenzita padajícího deště je přímo úměrná velikosti sloupu.

Nástroj se vyrábí ručně - jeho tělo je vyrobeno z bambusu nebo jiných evropských dřevin se specifickými rezonančními vlastnostmi. 


 Povrch sloupu je lakován esencí z vonné pryskyřice. Znění se spouští otočným pohybem sloupu, podobně jako přesýpací hodiny.