Křišťálové mísy a sety


Křištálové mísy a harmonizační sety


Zde Vás chci seznámit s velice silným terapeutickým nástrojem,

který harmonizuje a pročišťuje naše energetická centra.Křišťálové mísy vytváří silné oscilující silové pole, které nás hluboko prostupuje do úrovní všech našich těl (fyzického, emocionálního, mentálního, duševního a duchovního) očišťují, harmonizují nás a zvyšují tím vitální energii.


Na fyzické úrovni působí na krystalické struktury křemíku, který je jeden ze základních stavebních kamenů našeho těla. 


Vibrační energie křišťálových mís rezonuje ve společné afinitě (vzájemném vztahu) s naším tělem a proniká hluboko do měkkých tkání, kde nás léčí na buněčné úrovni.


 Vrací tak náš organizmus zpět do rovnováhy a harmonie potřebné k správnému fungování těla a jeho samo regeneračnímu mechanizmu.


Vibrace mís také působí pozitivně na naše jemnohmotná těla, kde na úrovni (mentální, emocionální, duševní a duchovní) pomáhají odblokovat, vyčistit a pozitivně napravit naše vědomé a podvědomé bloky, které jsou v nás uloženy a ovlivňují naše chování a životní situace.


Účinky křišťálových mís za podpory metody hlubinné harmonizace, umí překódovat informace DNA na nejhlubších úrovních duševního těla.


Tóny generované křišťálovými mísami jsou jedny z nejčistších a nejúčinnějších zvuků co existují. Vytváří vibrace a zvuky, které nás propojují s vyššími sférami univerzálního vědomí.

Podrobnější informace o Křišťálových mísách naleznete na naších stránkách:


www.kristalovemisy.cz