Originální Rezonanční křesla


Houpací Rezonanční křeslo 130


Zvuk rezonančního houpacího křesla nabízí všem možnost zažít příjemnou zvukovou harmonizační masáž při posezení. Je postaveno tak, že můžete sedět uvnitř zvukového boxu a cítit příjemný zvuk strun v celém těle. 

Křeslo je pohodlné na hraní i pro terapeuta a nabízí možnost  relaxace s malých prostorech a také v krátkém čase. Je velmi uklidňující a harmonizuje jak aktéry, tak prostor kolem sebe.

Velmi nepatrné kývání křesla, které simuluje houpací křeslo, přispívá k  relaxačnímu efektu. 

Křeslo je složeno ze zvukové kolébky 130 cm,  která se dá při rychlém odnětí komponentů použít jako rezonanční kolébka na ležení. Dodáme včetně sedáku, 4 náhradních strun a ladicího klíče. Rozměry: 140x75x50cm

 2 x 18 strun naladěných na tóny A a E,                 buk lakovaný.


                           Cena 81350,- Kč


Houpací Rezonanční křeslo 150


Zvuk rezonančního houpacího křesla nabízí všem možnost zažít příjemnou zvukovou harmonizační masáž při posezení. Je postaveno tak, že můžete sedět uvnitř zvukového boxu a cítit příjemný zvuk strun v celém těle.

Křeslo je pohodlné na hraní i pro terapeuta a nabízí možnost relaxace v malých prostorech a také v krátkém čase. Je velmi uklidňující a harmonizuje jak aktéry, tak prostor kolem sebe.

Velmi nepatrné kývání křesla, které simuluje houpací křeslo, přispívá k relaxačnímu efektu.

Křeslo je složeno ze zvukové kolébky 130 cm, která se dá při rychlém odnětí komponentů použít jako rezonanční kolébka na ležení. Dodáme včetně sedáku, 4 náhradních strun a ladicího klíče. Rozměry: 160x75x50cm

2 x 18 strun naladěních na tón A a E, buk lakovaný.


                              Cena 85500,- Kč


Příslušenství


Pojezdová Transportní kolečka

Tyto transportní kolečka slouží pro lepší manipulaci s rezonančním houpacím křeslem a usnadní Vám tím námahu při jeho přesouvání v prostoru. 

Cena 4300,- Kč


Upevňovací klíny pro houpací křeslo s gumovou podložkou


Tyto upevňovací klíny slouží k fixaci houpacího křesla, když si přejete, aby křeslo bylo v klidové poloze.

Cena 1670,-

Podnožka pro houpací křeslo 


Podnožka pro houpací křeslo, laminátový buk, 50x25x14 cm, vysoce kvalitní dvoukomponentní lak, vhodný pro dezinfekční prostředky.
Cena 2500,- Kč

Do E-shopu