Originální Rezonanční křesla
Sem vložte podnadpis


Houpací Rezonanční křeslo 130


Zvuk rezonančního houpacího křesla nabízí všem možnost zažít příjemnou zvukovou harmonizační masáž při posezení. Je postaveno tak, že můžete sedět uvnitř zvukového boxu a cítit příjemný zvuk strun v celém těle. 

Křeslo je pohodlné na hraní i pro terapeuta a nabízí možnost  relaxace s malých prostorech a také v krátkém čase. Je velmi uklidňující a harmonizuje jak aktéry, tak prostor kolem sebe.

Velmi nepatrné kývání křesla, které simuluje houpací křeslo, přispívá k  relaxačnímu efektu. 

Křeslo je složeno ze zvukové kolébky 130 cm,  která se dá při rychlém odnětí komponentů použít jako rezonanční kolébka na ležení. Dodáme včetně sedáku, 4 náhradních strun a ladicího klíče. Rozměry: 140x75x50cm

 2 x 18 strun naladěných na tóny A a E,                 buk lakovaný.


                           Cena 81350,- Kč


Houpací Rezonanční křeslo 150


Zvuk rezonančního houpacího křesla nabízí všem možnost zažít příjemnou zvukovou harmonizační masáž při posezení. Je postaveno tak, že můžete sedět uvnitř zvukového boxu a cítit příjemný zvuk strun v celém těle.

Křeslo je pohodlné na hraní i pro terapeuta a nabízí možnost relaxace v malých prostorech a také v krátkém čase. Je velmi uklidňující a harmonizuje jak aktéry, tak prostor kolem sebe.

Velmi nepatrné kývání křesla, které simuluje houpací křeslo, přispívá k relaxačnímu efektu.

Křeslo je složeno ze zvukové kolébky 130 cm, která se dá při rychlém odnětí komponentů použít jako rezonanční kolébka na ležení. Dodáme včetně sedáku, 4 náhradních strun a ladicího klíče. Rozměry: 160x75x50cm

2 x 18 strun naladěních na tón A a E, buk lakovaný.


                              Cena 85500,- Kč


Příslušenství


Pojezdová Transportní kolečka

Tyto transportní kolečka slouží pro lepší manipulaci s rezonančním houpacím křeslem a usnadní Vám tím námahu při jeho přesouvání v prostoru. 

Cena 4300,- Kč


Upevňovací klíny pro houpací křeslo s gumovou podložkou


Tyto upevňovací klíny slouží k fixaci houpacího křesla, když si přejete, aby křeslo bylo v klidové poloze.

Cena 1670,-

Podnožka pro houpací křeslo 


Podnožka pro houpací křeslo, laminátový buk, 50x25x14 cm, vysoce kvalitní dvoukomponentní lak, vhodný pro dezinfekční prostředky.
Cena 2500,- Kč

Do E-shopu