Harmonizační meditace s křišťálovýmí mísami

Hlubinná  harmonizační meditace s křišťálovými mísami a terapeutickými nástroji


Léčení a harmonizace zvukem se používala již v dávných civilizacích. Jedním z těchto míst byl i Egypt, kdy se v pyramidách používaly zvukové vibrace k zvýšení vlastní energie, dosažení vyšších sfér vědomí a duchovního poznání.

Tato zapomenutá metoda se znovu vynořuje na počátku věku Vodnáře, aby byla nápomocna k zrychlenému duchovnímu vývoji lidstva a jeho kvantovému posunu na vyšší úroveň vědomí.

Křišťálové mísy vytváří silné oscilující silové pole, které nás hluboko prostupuje do úrovní všech našich těl (fyzického, emocionálního, mentálního, duševního a duchovního) očišťují, harmonizují nás a zvyšují tím vitální energii.

Na fyzické úrovni působí na krystalické struktury křemíku, který je jeden ze základních stavebních kamenů našeho těla. Vibrační energie křišťálových mís rezonuje ve společné afinitě (vzájemném vztahu) s naším tělem a proniká hluboko do měkkých tkání, kde nás léčí na buněčné úrovni. Vrací tak náš organizmus zpět do rovnováhy a harmonie potřebné k správnému fungování těla a jeho samo regeneračnímu mechanizmu.

Vibrace mís také působí pozitivně na naše jemnohmotná těla, kde na úrovni (mentální, emocionální, duševní a duchovní) pomáhají odblokovat, vyčistit a pozitivně napravit naše vědomé a podvědomé bloky, které jsou v nás uloženy a ovlivňují naše chování a životní situace.

Účinky křišťálových mís za podpory metody hlubinné harmonizace, umí překódovat informace DNA na nejhlubších úrovních duševního těla.

Tóny generované křišťálovými mísami jsou jedny z nejčistších a nejúčinnějších zvuků co existují. Vytváří vibrace a zvuky, které nás propojují s vyššími sférami univerzálního vědomí.

Srdečně Vás zveme na tuto harmonizační meditaci, kde se můžete ponořit do léčivých zvuků křišťálových mís a osobně pocítit jejich léčebné účinky.

Všechny pořádané harmonizační koncerty najdete v našem kalendáři.

Možnost pořádání harmonizačních koncertů i u Vás.

Zájemci, nechť mne kontaktují.

S pozdravem

Tomáš Pokorný